TIA PORTAL مخفف (TOTALLY INTEGRATED AUTOMATION) یک پکیج نرم افزاری است که شرکت زیمنس اولین بار در نمایشگاه SPS IPC در انتهای سال 2010 میلادی آن را برای عموم به نمایش گذاشت. هدف اصلی همانطور که از نام نرم افزار مشخص است خلق یک بستر یکپارچه مهندسی برای کار با تجهیزات اتوماسیون شرکت زیمنس بوده است.

با ارائه این بسته،تمامی نرم افزارهای قبلی ارائه شده با یکدیگر یکپارچه شده اند و کاربران به آسانی می توانند ارتباطی بدون نقص بین آنها ایجاد کنند.(نمایندگی زیمنس در ایران)

این پکیج شامل نرم افزارهای اصلی شرکت زیمنس (نامی کنترل نمایندگی زیمنس) یعنی STEP-7 ، WINCC و StartDrive می باشد.به بیان ساده میتوان گفت که زیمنس بساه ای مثل پکیج مایکروساقت آفیش ارائه کرده است که تمامی ابزارها مثل Word ، Power Point ، Excel و غیره با هم یکپارچه و یکجا ارائه شده اند.(اتوماسیون صنعتی زیمنس)

 

این سیستم یک دیتابیس و فریم ورک برای PLC ها، HMI ها، درایوها،ریموت I/O ها و شبکه های صنعتی فراهم می کند. بواسطه هندلینگ آسان TAG ها بین PLC . HMI و درایوها و برنامه نویسی کاملا سمبلیک در این سیستم، به شکل قابل توجهی از زمان لازم برای مهندسی پروژه ها کاسته شده است. 

همچنین امکان عیب یابی (System Diagnostic) تمامی تجهیزات اتوماسیونی شرکت زیمنس در این پکیج یکپارچه شده است که به کاهش زمان DOWNTIME ماشین آلات کمک شایانی خواهد کرد.(نمایندگی زیمنس)

سیستم یکپارچه TIA PORTAL با تمامی PLC های شرکت زیمنس از سری قدیمی S7-200 گرفته تا سری های میانی S7-300/S7-400 و سری های جدید S7-1200 / S7-1500 و انواع درایوهای ساخت این شرکت از سری SINAMICS سازگاری دارد.

 

ما نسخه 13 را به همراه نرم افزار تولید لایسنس با قابلیت نصب بر روی بی نهایت سیستم ارائه می دهیم. پکیج این نرم افزار شامل نرم افزار های زیر می باشد:

 

SIMATIC STEP7 Professional V13

SIMATIC S7 PLCSIM V13

SIMATIC WinCC Professional V13

— این نسخه قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 نسخه 32 بیتی و 64 بیتی را دارد.

 

 

نامی کنترل نمایندگی زیمنس در ایران

33916340