معرفی HMI پایه زیمنس

در نمایندگی زیمنس HMI پایه زیمنس بیشتر برای برنامه های کاربردی ساده با اندازه محدود و جایی که ارزش هزینه کار بیشتر بازده است پیشنهاد می شود. HMI پایه اتوماسیون زیمنس دارای یک نمابشگر هوشمند با کیفیت بالا همراه با قدرت بصری سازی می باشد. این قابلیت های HMI پایه نمایندگی زیمنس به طور قابل توجهی باعث آسان تر شدن عملیاتی حتی در ماشین های ساده و تجهیزات زیمنس می شود.

حتی از طریق کلیدها و راه حل های بهینه و انعطاف پذیر می توانید به طور قابل توجهی در زمان با ارزش هنگام نصب و مهندسی HMI زیمنس صرفه جویی کنید.

 

پنل های کلیدی HMI نمایندگی زیمنس

 

 

در گذشته ورودی اپراتور به تجهیزات زیمنس بدون استفاده از کنترل های موقت سیمی حدودا غیر ممکن بود. که حتی باید با توقف های اضطراری، pushbutton ها، switch ها، چراغ های نمایش وضعیت و سوئیچ های کلیدی دزرگیر می شدید. که تمام این کنترل های زیمنس باید از قبل برنامه ریزی می شدند، ترتیب بندی آنها مشخص می شد، نصب می شدند ، باسیم وصل می شدند ، برچسب گذاری و نگهداری که آخرین مراحل بودند.

اما زیمنس ثابت کرد که این کارها می تواند موثر و با حداقل اتلاف هزینه توسط پنل های کلیدی HMI زیمنس صورت بگیرد.(زیمنس ایران)

 

که ویژگی های پنل های کلیدی HMI زیمنس در زیر شرح داده شده است:

صرفه جویی در هزینه ها بدون کاهش عملکرد

پنل های کلیدی HMI زیمنس کاربر خود را به خاطر ارائه حداکثر انعطاف پذیری در فضاهای محدود و کوچک کاملا تحت تاثیر قرار می دهد که در مقابل هزینه آن اصلا قابل قیاس نمی باشد. اینها فقط قسمتی از فواید این پنل ها می باشند.

 

برخی از ویژگی ها عبارتند از:

ترافیک امن داده ها توسط PROFINET اتوماسیون صنعتی زیمنس

دسترسی بالا و تشخیص خطاهای یکپارچه

فشرده شده و ناهموار

می توان منبع تغذیه 24 ولت را از طریق حلقه به کار انداخت

به سادگی همه چیز قابل مشاهده شدن است

امنیت بالای یکپارچه

 

پنل ها به صورت چشمگیری ساده تر شده اند…

توسط پنل های کلیدی HMI زیمنس، یکی کردن چندی از توابع اولیه می تواند باعث بهینه شدن هزینه ها می شود، و پیکربندی و نصب این پنل ها می تواند به حداقل زمان و هزینه کاهش یابد. در مقایسه با نصب به صورت مرسوم و قراردادی، استفاده از پنل های کلیدی اسمبل شده و آماده نصب زیمنس باعث به صورت چشم گیری باعث کاهش نوشتن می شود.

 

 

 

 

افزایش سرعت

در نمایندگی زیمنس در ایران بریدن و باز کردن دستگاه، نصب کلیدها، وصل کردن کابل ها، و حکاکی برچسب ها روی پنل های زیمنس نشان دهنده این است که نوشتن کلیده ها، سوئیچ ها کاملا وقت گیر است و ممکن است در این پروسه با خطاهای بسیار زیادی مواجه شویم که خود این خطاها باعث از بین رفتن وقت زیادی می شوند که می توان از آن زمان از دست رفته در قسمت های دیگر و مهم تر استفاده کرد. اما تمام این مشکلات توسط پنل های کلیدی HMI زیمنس از بین رفته و دیگر مشکلات این چنینی به وجود نمی آیند که باعث بالا رفتن بازده و زیادتر شدن سرعت توسعه می باشد. این یعنی می توانیم 80% زمان را نگه داریم.

 

مقرون به صرفه شدن پنل ها

پنل های جدید باعث کاهش هزینه ها و مقرون به صرفه شدن پنل ها نسبت به هزینه تجهیزات مورد نیاز شده اند. یکپارچه سازی کلیدها در یک پنل باعث کمتر شدن هزینه در بعضی قسمت های مختلف شده است، حتی می توان کار خود را تنها با 3 کلید انجام داد. کلید هایی که در راه اندازی اولیه ضروری نیستند می توانند بعدا به صورت جداگانه فعال شوند.

 

 

 

 

پنل های SIMATIC HMI BASIC زیمنس

 

 

 

بهینه سازی قیمت و نظارت جدید نسل دومی

با توابع اولیه HMI BASIC که بسیار پیچیده بودند، پنل های نسل دومی SIMATIC HMI BASIC زیمنس برای برنامه های ساده و برای ورود به این عرصه بسیار کیفیت قابل قبول و مناسبی را ارائه می دهند.

سری های این دستگاه پنل نمایشگر 4، 7، 9 و 12 تایی که با کلید ها و تاچ پد ها تطبیق داده شده اند را ارائه می دهند. با استفاده از نوآوری در تولید صفحه های نمایش بزرگ با رزولیشن بالا و با تراکم رنگ 64000 می باشند. این دستگاه ها می توانند با مد کاری PORTRAIT نصب شوند که این مد دارای قابلیت بهبنه سازی انرژی نسبت به نور 100% صفحه های نماش را دارند.

نوآوری در رابط کاربری این دستگاه ها باعث انجام طیف وسیعی از عملیت ها توسط کنترل ها و گرافیک بهبود یافته SIMATIC HMI BASIC زیمنس، رابط جدید USB اجازه اتصال کیبورد، ماوس و اسکنر بارکد و پشتیبانی آسان آرشیو کردن داده ها توسط USB STICK را به شما می دهد.

 

ویژگی های اصلی SIMATIC HMI BASIC زیمنس:

 

صفحه های نمابش بزرگ با رزولوشن بالا

پنل های نسل دوم SIMATIC HMI BASIC زیمنس در صفحه نمایش های بزرگ از رزولوشن 4 تا 12 موجود می باشد. که این دستگاه از مد PORTRAIT پشتیبانی می کند. رزولوشن و تراکم رنگ ها به 64000 تا رنک می رسند که روشنایی تصویر صفحه های نمایش به صورت 100% می باشند.

 

نوآوری در طراحی رابط کاربری گرافیکی

رابط کاربری جدید یک تجربه عالی در عملیت های مختلف برای کاربر این دستگاه ارائه می دهد. پنل های جدید SIMATIC HMI BASIC اتوماسیون صنعتی زیمنس دارای تاچ پدهای کارا و راحت هستند که می توانید جتی بایک دست از آنها استفاده کرده و کار خود را انجام دهید. که این تاچ پدها قابلیت پیکربندی کلیدهای جدید را دارا می باشند.

 

بالا رفتن کارایی

قابلیت های جدید رابط USB مانند اتصال کیبورد، ماوس ، اسکنر بارکد و پشتیبانی آسان از آرشیو کردن داده در یک USB STICK

 

قابلیت تعامل عالی

توسط رابط های PROFIBUS و PROFINET، پنل های نسل دومی SIMATIC HMI BASIC نمایندگی زیمنس اجازه اتصال به PLC های مختلف اتوماسیون زیمنس را به دستگاه ها می دهد. مانند اتصال این پنل ها به پی ال سی S7-1200 زیمنس که سازگاری کاملی را با این دستگاه دارا می باشد.

 

 

نامی کنترل نمایندگی زیمنس در ایران

33916340

NAMICONTROL.IR